Film, Muzyka, Książka, Moda, Ludzie
niedziela Luty 25th 2018

Kategorie

Ciekawe strony

Treści własne

Archiwa

First Time in Big World. My review of „Czas na miłość”.

Pierwszy wpis nigdy nie jest łatwy. 

Zacznę od przedstawienia mojej opinii o filmie pt. „Czas na miłość”.

Kiedy oglądałam zwiastun to tego filmu, byłam nieco zagubiona. Niby wiedziałam o co chodzi, ale tak naprawdę nie wiedziałam.

Młody chłopak, który potrafi przenosić się w czasie, poznaje dziewczynę, w której oczywiście się zakochuje. Lecz w wyniku różnych zdarzeń musi znaleźć sposób, aby znowu się z nią spotkać.

Film Richard’a Curtis’a, twórcy „Notting Hill” oraz „To własnie miłość”, więc można stwierdzić, że powstała dobra komedia romantyczna. Domhnall Gleeson, jako główny bohater – Tim oraz Rachel McAdams jako Mary, tworzą miłą i przyjemnie oglądającą się parą. W roli ojca, znany wszystkim Bill Nighy oraz młoda aktorka w roli młodszej siostry Tima, Kit Kat – Lydia Wilson. Obsada bardzo dobrze dobrana.

Na film wybrałam się z moją mamą. Nie byłam pewna, czy mojej mamie spodoba się film, w szczególnie w kinie. (Moi rodzice do kina chodzą tylko na polskie dobre kino. W szczególności z udziałem jednego aktora – Marcina Dorocińskiego :-)) Także film się zaczął, miło i przyjemnie. W trakcie oglądania zorientowałam się, że z mojej twarzy nie schodził mi uśmiech, a kiedy zerknęłam na moją mamę, zauważyłam, ze mojej mamie tez się podoba. Co znaczyło, że film jest dobry.

kadr z filmu

Osobiście polecam. Od uśmiechu po wyjściu z sali kinowej bolały mnie policzki.

N.N.

Komentuj